ضرورت برگزاری کنفرانس مدیریت فرایند

بحران کرونا، کوچک‌تر شدن اقتصاد در اثر تحریم‌ها و انتظار مشتریان برای دریافت محصولات و خدمات با کیفیت و به موقع، سبب وارد آمدن فشارهای متعددی به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی شده است و این مسئله اهمیت انعطاف‌پذیری، تغییر و اصلاح فرایندهای سازمانی را به منظور بقاء و رشد دوچندان کرده است. از سوی دیگر اپیدمی کرونا سبب افزایش روند دیجیتالی شدن فرایندهای متعدد کسب و کار در جهان به ویژه ایران شده است.

همزمان با افزایش روند مذکور مسائل و مشکلات این حوزه نیز به دلیل عدم بکارگیری متخصصان مدیریت فرایند (BPM) افزایش چشم‌گیری پیدا کرده است. که از آن میان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طولانی شدن فرایندهای تعریف شده برای خدمت رسانی به مشتریان
  • موازی کاری‌های غیر ضرور بین فرایندهای مختلف سازمانی
  • عدم شفافیت در کیفیت و کمیت فرایندهای مورد استفاده در یک سازمان
  • عدم وجود فهرست فرایندها
  • بکارگیری سیستم‌های اطلاعاتی متعدد و عدم یکپارچگی آنها و بوجود آمدن آشفتگی در کاربران آنها

و در نهایت افزایش زمان و متعاقباً افزایش هزینه‌های سازمان، اهمیت بکارگیری مدیریت فرایند (BPM) را بیش از پیش حیاتی کرده است.

 از سوی دیگر کمبود شدید نیروی متخصص مدیریت فرایند در سازمان‌ها و شرکت­های دولتی و خصوصی ما را بر آن ساخت تا اقدام به برگزاری کنفرانس مدیریت فرایند به منظور آگاهی و توسعه بینش کارآفرینان، مدیران و کارمندان برای بهره‌گیری از این رویکرد استراتژیک نمایند. همچنین این کنفرانس با ارائه نقشه راه، علاقه‌مندان به این حوزه را قادر خواهد کرد تا با صرف کمترین زمان ممکن بتوانند به بالاترین مهارت و تخصص در زمینه مدیریت فرایند نائل آیند.

برای دریافت مشاوره پیام دهید.