تاریخ برگزاری کنفرانس

   

  28 دی 1401 ساعت 10 الی 18

  کنفرانس مدیریت فرایند

  کنفرانس مدیریت فرایند به دلیل نیاز شدید کشور به کارشناسان خبره در این حوزه، فرصتی بی‌بدیل و استثنایی برای مالکان کسب و کار، مدیران، کارشناسان و علاقه‌مندان به این حوزه است. ما با همراهی شما در این رویداد بسیار مهم، جدید‌ترین و کاربردی‌ترین موضوعات مدیریت فرایند(bpm) را که متناسب با بلوغ فرایندی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی کشور است برای افراد و کسب و کارهایی که به دنبال رشد و موفقیت چشمگیر در حوزه کاری خود هستند ارائه خواهیم داد.

  کنفرانس مدیریت فرایند

  کنفرانس سال 1401

  2 کارگاه جانبی

  8 نفر سخنران

  ظرفیت 400 نفر

  صندوق رزومه

  آموزش مدیریت فرایند

  مخاطبان این رویداد

  • کلیه مدیران در سطوح ارشد و میانی
  • کارشناسان و مدیران سیستم‌ها، تعالی و تحول
  • کارشناسان و مدیران IT و مدیریت و…
  • دانشجویان مهندسی صنایع، MBA و…
  • کارشناسان و مدیران تضمین کیفیت
  آموزش مدیریت فرایند

  محورهای آموزشی رویداد

  • عوامل موفقیت مدیریت فرایند
  • فرایندکاوی: چالش‌ها، تله‌ها و شکست‌ها
  • بیگ دیتا در عصر فرایندمحوری
  • نقش APQC در بهبود فرایند
  • بهبود فرایند با فرایندکاوی
  • یک پروژه واقعی فرایندکاوی
  • تجربیات موفق استقرار مدیریت فرایند
  آموزش مدیریت فرایند

  مزایای شرکت در رویداد

  • آگاهی از پیشرفت‌های روز مدیریت فرایند
  • درس‌آموخته‌های مدیران حرفه‌ای
  • پیوستن به شبکه مدیران حرفه‌ای BPM
  • دریافت گواهی‌نامه حضور در کنفرانس
  • تعامل با مدیران و کارشناسان ارشد دیگر در این حوزه

  کارگاه جانبی دوم

  DMN و CMMN و اهمیت‌های آن – ساعت 18:00- 16:30

  کارگاه جانبی اول

  ابزارهای فرایندکاوی و آشنایی با آن – ساعت 13:30 -12:00

  دوستانی امکان شرکت در کارگاه های جانبی کنفرانس را دارند که در کنفرانس ثبت نام کرده باشند. پس از ثبت نام در کنفرانس، با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه های جانبی، نحوه ثبت نام در آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

  این رویداد با تعداد محدود برگزار خواهد شد

  تعداد ثبت‌نام‌کنندگان تا الان را مشاهده کنید

  70درصد

  ثبت نام در کنفرانس

  قیمت اصلی: 2.900.000

  تخفیف ویژه: 1.450.000

  ثبت‌نام 150 نفر اول با 50% تخفیف صورت می‌گیرد

  شرکت‌کنندگان در دوره علاوه بر دریافت گواهی نامه حضور در کنفرانس بصورت رایگان، از 10% تخفیف برای شرکت در دوره بلندمدت مدیریت فرایند برخوردار هستند.

  تیزرهای کنفرانس مدیریت فرایند

  مروری بر کنفرانس مدیریت فرایند 1400

  سوالات متداول درباره کنفرانس 1401

  در اولین کنفرانس شرکت کرده‌ام. آیا شرکت در این کنفرانس برام مفیده؟

  علاوه بر تفاوت موضوعی و محتوایی بین کنفرانس امسال و پارسال، اتفاقات جالب دیگری نیز در دومین کنفرانس مدیریت فرایند رقم خواهد خورد. به عنوان مثال برگزاری دو کارگاه جانبی با موضوعات معرفی استاندارهای CMMN و DMN و معرفی نرم افزارهای کاربردی فرایندکاوی است.

  موضوعات و مطالب ارائه شده با کنفرانس قبلی چقدر تفاوت دارد؟

  قطعا مطالب و محتوایی که در کنفرانس امسال ارائه میشود، با کنفرانس پارسال تفاوت های اساسی دارد. در اولین کنفرانس هدف ایجاد زبان مشترک بین علاقه مندان و ارائه اصول اولیه استقرار مدیریت فرایند بود. اما امسال یک گام به جلوتر حرکت کرده ایم. موضوع داغ و روز دنیا در حوزه مدیریت فرایند در دنیا تقریباً فرایندکاوی است که بخش قابل توجهی از کنفرانس امسال به این مهم اختصاص دارد.

  از شرکت در این کنفرانس چه چیزهایی به دست خواهم آورد؟

  شبکه سازی: در حالی که در همه کنفرانس‌ها به دلیل تعدد شرکت کنندگان این فرصت برای افراد فراهم نمی‌شود تا به ملاقات کارشناسان و خبرگان ارئه دهنده رویداد مورد نظر بروند‌، اما شانس شما هنگامی که در یک فضای مشترک شرکت می‌‌کنید بسیار افزایش می‌یابد و شما می‌توانید ایده‌های خود را با آنها به اشتراک بگذارید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید و یا ممکن است زمینه‌ای برای ایجاد ارتباط و همکاری‌های آینده فراهم شود.

  فراگیری موضوعات جدید در حوزه مدیریت فرایند

  بازدید از غرفه شرکت های نرم افزاری: حدس می زنیم مثل پارسال که کنفرانس با استقبال شرکت های نرم افزاری فعال در حوزه BPMS مواجه شد، امسال نیز این شرکت ها در کنفرانس حضور فعالی داشته باشند.

  با شرکت در این کنفرانس امکان بازدید از غرفه این شرکتها و مشاهده محصول آنها وجود دارد. پیش بینی میکنیم امسال تعداد بیشتری از این شرکت ها جهت ارائه و معرفی محصول نرم افزاری خود در کنفرانس حضور داشته باشند.

  شرکت در دو کارگاه جانبی

  در کنفرانس امسال، علاوه بر موضوعات سخنرانی، دو کارگاه جانبی با موضوعات زیر خواهیم داشت.

  • معرفی استانداردهای DMN و CMMN
  • معرفی ابزارهای فرایندکاوی

  البته ظرفیت این کارگاه ها محدود است و اولویت با دوستانی است که زودتر در کنفرانس ثبت نام کنند.

  امکان تعامل با مدرسین و مدیران تیم های مدرسه مدیریت فرایند و جهان مدیر و دریافت مشاوره

  مهلت استفاده از تخفیف 50 درصدی تا چه زمانی است؟

  امکان استفاده از تخفیف 50 درصدی، فقط برای 150 نفر اول وجود دارد. طبیعتاً هر زمانی ثبت نام 150 نفر به پایان برسد، این تخفیف نیز برداشته خواهد شد.

  زمان برگزاری کنفرانس چه تاریخی و در چه مکانی است؟

  کنفرانس در تاریخ 28 دی ماه 1401 از ساعت 10 الی 18 در سالن اجتماعات نور دانشگاه الزهرا (س) برگزار خواهد شد.

  شرکت در کنفرانس برای چه کسانی رایگان است؟

  شرکت در کنفرانس برای دوستان شرکت کننده در دوره بلند مدت مدیریت فرایند 1401 رایگان خواهد بود. سایر شرکت کنندگان در دوره های مدرسه مدیریت فرایند نیز از تخفیفات ویژه برای ثبت نام برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس با شماره 02146137504 تماس بگیرید.

  برای گروه دیگری از دوستان نیز ثبت نام بصورت رایگان قابل انجام است. گروهی که در شبکه های اجتماعی نظیر ایستاگرام، تلگرام و لینکدین حضور داشته و تعداد دنبال کنندگان بالایی دارند در صورت درج محتوای کنفرانس در شبکه های خود، می توانند بصورت رایگان در کنفرانس حضور داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس با شماره 02146137504 تماس بگیرید.

  میهمان خارجی کنفرانس امسال چه کسی است؟

  احتمالاً اقای مارلون دوماس را می شناسید، یکی از نویسندگان اصلی کتاب Fundamentals of Business Process Management. موضوع سخنرانی اقای مارلون دوماس، بهبود فرایند از طریق بکارگیری فرایندکاوی است. البته حضور ایشان بصورت آنلاین بوده که ترجمه همزمان نیز در سالن انجام خواهد شد.

  آیا فیلم کنفرانس در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت؟

  فیلم کنفرانس به افراد یا سازمان هایی که تعداد ثبت کنندگان آنها 5 نفر یا بیشتر باشد، ارائه خواهد شد.

  نحوه ثبت نام در کارگاه های جانبی کنفرانس چگونه است؟

  دوستانی امکان شرکت در کارگاه های جانبی کنفرانس را دارند که در کنفرانس ثبت نام کرده باشند. پس از ثبت نام در کنفرانس، با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه های جانبی، نحوه ثبت نام در آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

  مهلت ثبت نام در کنفرانس تا چه زمانی است؟

  بر اساس تجربه قبلی، حدود ده روز قبل از زمان برگزاری کنفرانس اول، ظرفیت آن تکمیل و امکان ثبت نام نفرات جدید وجود نداشت. احتمالاً با توجه به رضایت بالای شرکت کنندگان در نخستین کنفرانس، در زمان زودتری ظرفیت ثبت نام تکمیل شود.

  سایر مزایای شرکت در کنفرانس برای متخصصین مدیریت فرایند چیست؟

  شرکت‌کنندگان در دوره علاوه بر دریافت گواهی نامه حضور در کنفرانس بصورت رایگان، از ۱۰% تخفیف برای شرکت در دوره بلندمدت مدیریت فرایند برخوردار هستند. همچنین امکان درج رزومه متخصصان مدیریت فرایند در صندوق رزومه ها جهت مشاهده مدیران و متقاضیان استخدام آنها وجود دارد.

  صندوق رزومه چیست؟

  در دومین کنفرانس مدیریت فرایند صندوقی خواهیم داشت با عنوان صندوق رزومه. به اینصورت که افراد متخصصی که در کنفرانس شرکت می کنند، در صورت تمایل، در قالب یک فرمت یک صفحه ای که ارائه خواهد شد، رزومه خود را ثبت و ارسال خواهند نمود.

  رزومه ها برای ما ارسال و در چند گروه دسته بندی خواهد شد. سپس رزومه ها چاپ و در روز کنفرانس در قالب چند مجلد و در چند نسخه در اختیار علاقه مندان و متقاضیان نیروی متخصص قرار خواهد گرفت.

  مزایای شرکت در کنفرانس برای شرکت های نرم افزاری چیست؟

  در نخستین کنفرانس بیش از 350 متخصص مدیریت فرایند از بیش از 150 سازمان حضور داشتند. طبیعتاً حضور در چنین رویدادی امکان معرفی محصول شما به حداقل 150 سازمان را به همراه خواهد داشت. کما اینکه کاتالوگ محصولات حامیان در کیف هدیه مخصوص کنفرانس که به تمام شرکت کنندگان اهدا می گردد، قرار خواهد گرفت.

  همچنین بارها تیزر معرفی محصولات و خدمات حامیان از سالن کنفرانس پخش خواهد شد.

  چه کسانی می توانند حامی معنوی کنفرانس شوند؟

  کلیه موسسات، انجمن ها، شرکتها و سازمان ها می توانند به عنوان حامی معنوی کنفرانس بوده و لوگوی آنها در استند اصلی و سایر فضاهای تبلیغاتی کنفرانس نصب خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنفرانس با شماره 02146137504 تماس بگیرید.

  درباره ما

  دمینگ: 85% مشکلات کسب‌وکار نتیجه فرایندها، ساختار و مکانیزم‌های کنترل، و تنها 15% نتیجه عملکرد کارکنان می‌باشد.

  بعد از سال­‌ها فعالیت آموزشی و برگزاری بیش از 500 دوره آموزشی در حوزه مدیریت فرایند، ارائه مشاوره به 70 سازمان و انجام بیش از 20 پروژه بزرگ کشوری، می‌خواهیم تجربیات حوزه مدیریت فرایند خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

  شماره تماس: 02146138782 – 02146137504

  کنفرانس مدیریت فرایند
  برای دریافت مشاوره پیام دهید.